Pēteris un Dace par piedzīvoto un redzēto

March 3, 2014

Blowdown Pass

Ja Molybdenite, bija viens no pagājušā gada skaistākajiem braucieniem, tad noteikti pirmo vietu tam nākas dalīt ar Blowdown Pass. Patiesība ir tāda, ka Blowdown pass atrodas Stein ielejas otrā pusē (Stein Valley) attiecībā pret Molybdenite. :)
Dienu iesākam diezgan laicīgi un pa ceļam paspējam apstāties, pavērot delfīnus, kā arī lielo vareno Mt. Garibaldi. Pagaidām, gan tajā neesam uzkāpuši, bet tā diena noteikti pienāks :)
Mūsu piedzīvojuma galamērķis ir Blowdown pass un Gott kalna virsotne, kas atrodas apmēram 20km attālumā no galvenā ceļa. Pēc aprakstiem spriežot pirmie kilometri esot pieveicami ar jebkuru auto, tomēr pašas beigas esot jautrākas.

Mūsu gadījumā lomu nospēlēja arī tas, ka braucām Oktobra sākumā, kad pirmās sniega vētras jau bijušas un kā izrādījās sniegs jau ir gana, lai līdz pašam galam neaizbrauktu, tomēr Astrīda mūsu uzveda diezgan tālu augšā par ko pašiem, protams, prieks. :)
Sastapām arī kārtīgi ekipētus kvadraciklistus, kas pabrīnījās, ka mēs trakie ar minivanu esam tik augstu tikuši. Nav jau pirmā reize, kad Astrīda kādu pārsteidz. :)
Blowdown pass sasniegts, tālāk jākāpj Gott kalna virsotnē, kas pēc mums pieejamās informācijas paceļas 2511m virs jūra līmeņa. Diezgan patīkams augstums jāatzīst, lai labi varētu redzēt pāri visam, kas tuvumā un tālumā.
Kāpjot arvien augstāk ir skaidrs - vieta ir unikāla un par dabas skatiem nebūs jāsūdzas! :)

http://www.flickr.com/photos/peterisnuksa/12898104934/in/photostream/lightbox/

Skats uz daļu no Stein ielejas parka.
Cik tālu vien skaties tik redzi nebeidzamas kalnu virsotnes. Vienu aiz otras.
Sajūtas atrodoties kalna virsotnē ir neaprakstāmas...
http://www.flickr.com/photos/peterisnuksa/12898106404/in/photostream/lightbox/
Skats no augšas!
Augšā ir ļoti vējains, tomēr visi ir priecīgi. Skati ir neaprakstāmi un karsta tēja patīkami silda. :)
Diena bija tiešām izdevusies, pozitīvas emocijas uzņemtas un arī sniega vīrs tika uzbūvēts. Protams, no svaiga gaisa un emocijā pārtikt nevar, tad arī kalna pakājē tiek uzrīkots pikniks, lai iestiprirnātos un atzīmētu Gott kalna virsotnes un Blowdown pass iekarošanu! :)

2 comments:

Blog Archive

Scroll To Top