Pēteris un Dace par piedzīvoto un redzēto

January 24, 2015

Arizona

[Please scroll down for the English version]

The Wave
[LV]
Arizona bija pārsteigumiem pilna. Pirmais un lielākais pārsteigums bija, kad laimējām loterijā un ieguvām iespēju apmeklēt slaveno Vilni (The Wave). Tā tiešām ir fantastikas vieta!!! Jā, loterija notiek Jūtas štatā, tomēr pats Vilnis (The Wave) atrodas Arizonā. Otrkārt apmeklējām Lielo Kanjonu un tas mūs pozitīvi pārsteidza. Dodoties uz to, nebija īsti skaidrs cik tas patiesībā ir liels, vai cik ļoti tā ir kārtējā vieta, kurai ir labs mārketings. Izrādās, tas patiešām ir liels un iespaidīgs. :) Paspējām arī pārbaudīt savas un Astrīdas iespējas, dodoties smagos pārgājienos un izbraucienos. Abos gadījumos iegūstot lielisku pieredzi un labi pavadītu laiku! :)

[EN]
Arizona was a state of surprises. First and the biggest surprise was that we won the lottery and could visit The Wave. It was amazing!!! Yes, the lottery happens in Utah, but the actual Wave is in Arizona. :) Secondly we visited Grand Canyon and it blew us away. We expected something grand, but were not sure how much hype there is and how much of it actually is grand. Turns out it’s quite grand. :) Also we tested our and Astrid’s limits, taking on some difficult trails, and in both cases, it was great experience and fun times! :)

The Wave
The Wave

The Horseshoe Bend

Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon North Rim
Grand Canyon South Rim
[LV] Visi laimīgi, priecīgi un gatavi doties 27km pārgājienā uz leju līdz Lielā Kanjona sirdij, Kolorado upei un atpakaļ augšā. Kopā ar superīgajiem - Daci un Raivi. :)
[EN] Everybody happy and ready for 27km day hike down the South Kaibab and up the Bright Angel trail. Together with awesome folks - Dace and Raivis. :)
South Kaibab Trail, Grand Canyon
Bright Angel Trail, Grand Canyon
[LV] Šī nebūs pirmā reize, kad mēs to sakām, tomēr atkārtot to ir vērts – tieši cilvēki ir tie, kas padara mūsu piedzīvojumu interesantu. Pirms došanās ceļā mēs ļoti vēlējāmies apmeklēt Overland Journal (Overland žurnāla)/Expedition Portal (Ekspedīciju portāla) galveno mītni un redzēt paši savām acīm, kā tad lietas tur notiek. Mūsu prieks, kad saņēmām ielūgumu pie viņiem ieraksties, bija neaprakstāms. Kārtējais mazais sapnītis piepildījās. Mums bija tas gods satikt Skotu Breidiju (Scott Brady), viņa sievu Stefāniju (Stephanie), kā arī stipro un dinamisko Overland žurnāla/Ekspedīciju portāla komandu. Mēs esam tiešām pateicīgi par mums doto iespēju un par to kā tikām uzņemti!

[EN] We have said it before and will say it again, people are the ones who make our adventure interesting. Before beginning our trip we really wanted to visit Overland Journal/Expedition Portal and see how things happen at Overland HQ. We were really thrilled when we got invited, as it was one of our little dreams that came true. It was true pleasure to meet Scott Brady, his lovely wife Stephanie and the strong and vibrant team that stands behind Overland Journal/Expedition Portal. We are truly thankful for the opportunity given to us and for the hospitality we received!
Prescott National Forest
Broken Arrow Trail, Sedona
Broken Arrow Trail, Sedona
Broken Arrow Trail, Sedona
Route 66

Route 66


Route 66

[LV] Nepalaid garām jaunus ierakstus mūsu blogā, pieraksties jaunumiem e-pastā.

[EN] Don’t miss a post on our blog, subscribe via e-mail.

0 comments:

Post a Comment

Blog Archive

Scroll To Top