Pēteris un Dace par piedzīvoto un redzēto

July 8, 2015

Apkārt pilsētai | Around the town

[Please scroll down for the English version]


[LV]

Laiciņš pagaidām ir bijis cīši foršs, vairākumā gadījumu gan lietus un liels mākoņu daudzums, bet foršs. Skatoties laika prognozē tieši tas arī tiek norādīts – saule, lietus un mākoņi, vienā dienā… Liekas, ka censties dabūt kaut kādu kopsaucēju no tās ir pilnīgi bezjēdzīgi. Līdzīgi kā Vankūverā. :)

Papildus tam ir skaidrs, ka Vankūveru par Rainkūveru saukt vairs nedrīkst. Esot šeit vasaras vidū ir sajūta, ka esi nonācis rudenī. Mēs nesūdzamies! Tikai konstatējam faktu. Laikam jau tāda tā Skotijas vasara ir?! 

Visu to noliekot pie malas – šeit ir lieliski! Esam pavadījuši pāris dienas Glasgow’ā un ap to. Aizbraukuši līdz okeānam (?!) un noskatījušies pamatīgu daudzumu multfilmu vakaros. Skati ir vienreizēji un visapkārt viss ir tik zaļš, tīri prieks skatīties.

Mēs tiešām gaidām brīdi, kad tiksim uz ziemeļiem un savām acīm beidzot redzēsim Highlands (augstās zemes). Bet pirms tam vēl īss Edinburgas apciemojums. ;)

[EN]

The weather has been great so far, mostly rain and clouds, but great. And if you look at forecast it will show exactly that sun, rain and clouds in the same day. As far as we can tell there is no point looking at one, almost like Vancouver. :)

One more thing we have learned so far – not to call Vancouver a Raincouver anymore. Being here in the middle of summer feel like fall. We are not complaining! Just reporting fact. I guess that’s what Scottish summer is like?!

All that aside – it’s been fantastic so far. We spent few days in and around Glasgow. Did a little run towards ocean and watched fair amount of cartoons in evenings. The views have been great – everything is so green and lush, it’s just pure joy to look at. 

We are really looking forward driving north and seeing Highlands with our own eyes. But before that short visit to Edinburgh. ;)


Location: Glasgow, Glasgow City, UK

1 comment:

  1. Happy to hear you're having a good time . . . you have to see the Cairngorms!! Kind of a 'moonscape' thing! Lots to see in Bonnie Scotland!! Rose

    ReplyDelete

Blog Archive

Scroll To Top