Pēteris un Dace par piedzīvoto un redzēto

December 1, 2015

Pārsteigums | Surprise

[Please scroll down for the English version]


[LV]
Viss sākās ar nevainīgu e-pastu no drauga, kas vēstī par iespēju nokļūt Kanādā pa lēto. Ātri apskatos kas un kā – tiešām lēti, patiesībā divreiz lētāk nekā jebkad esmu redzējis. Tajā brīdī pa galvu sāk skriet negantas domas un potenciālie scenāriji, ka varētu braukt atpakaļ uz Latviju un pārsteigt Daci dzimšanas dienā, kas pēc nedēļas…Papētot visu kārtīgāk, ir sajūta, ka tas jādara. Biļetes turp ir pa parasto cenu, bet atpakaļ pa lēto. Līdz ar to viss izlīdzinās. Tiek pieņemts lēmums, ka jābrauc un pārsteigumam jābūt. Protams, ka pēc pusotra mēneša atsevišķi, vēlēšanā būt vienam otram blakus ir milzīga!

Lidojums ir norezervēts. Ātri tiek nokārtotas visas lietas ar Astrīdas uzglabāšanu, un pāris dienu laikā esmu gatavs doties ceļā. Smagākais ir kā to visu noslēpt no Daces ar viņu sazinoties un veiksmīgi pārdzīvot 27h pārlidojumu. Bet par laimi, tas viss izdodas veiksmīgi. Lielā mērā pateicoties laika zonu starpībai un laikiem, kad viens iet gulēt un otrs ceļas, kā arī lidojumu laikiem.

Pārsteigums izdodas vareni foršs (Dace apraudājās) un tiek gūtas daudz pozitīvas emocijas/atmiņas. Arī viņas dzimšanas dienu, kas ir nākošajā dienā sagaidām ar pirmo sniegu un, par to esam ārkārtīgi priecīgi. Jā, pa šo laiku Daces veselības stāvoklis ir manāmi uzlabojies, un viņa jau diezgan brīvi pārvietojas! Tiesa vēl ar vienu kruķi, bet arī tas drīzumā tiks atmests un Dace būs atpakaļ zirgā uz visiem 100.

Ir interesanti, kā tas viss dzīvē notiek un sagriežas. Viens gan ir skaidrs. Mums tāda prombūšanā vienam no otra, tikai parāda to cik ļoti labi mums ir kopā. ;)

[EN]
Everything started with an e-mail from friend, that contained information on cheap flights to Canada. Quickly glancing at prices, it was clear that flights are really cheap. Truth to be told twice as cheap as I have ever seen. At that point my mind started to race with possible scenarios of flying over and surprising Dace on her birthday that is in week…

Looking at it more, I had feeling that I have to do it. Flights from Canada to Latvia are at the regular rate, but back to Canada really cheap – kind of evens out. Decision is made – I have to fly and surprise has to happen. Of course, after being away for a month and half from each other we really want to be by each other side.

Flight reservations have been confirmed. Few things, including storage of Astrid have been arranged and I am ready to hit the road in a few days. Hardest part is to hide my intentions from Dace when we call each other and 27h time in transit. But thankfully that all goes well, mostly because of time zone difference and times when one goes to sleep and other wakes up.

Surprise is great, as nobody was expecting me around this time. Dace even cry’s a little and there is lots of good memories made. Lot of hugging. :) First snow has fallen on her birthday, next day, and we really enjoy that part. After couple months she has recovered well, and is able to roam around on her own feet, with a little help of single crutch. That is also going to be gone soon and full recovery is on way – yeah!

It’s interesting how things happen in life. One I know for sure – being away from each other only showed how much we enjoy our time together! ;)
0 comments:

Post a Comment

Blog Archive

Scroll To Top