Pēteris un Dace par piedzīvoto un redzēto

May 19, 2015

Kanādieši | Canadians

[Please scroll down for the English version]

[LV]

Kā reiz teica populārs latviešu dzejnieks: “Mums skaidri zināms ir mērķis un mēs uz to ejam.” Arī būt par Kanādiešiem un daļai no šīs fantastiskās nācijas bija viens no mūsu mērķiem, vai varbūt vairāk kā sapņiem?! Tagad tas ir piepildījies! :)

Pāris mēnešus atpakaļ, kad pagriezām Astrīdu ziemeļu virzienā, bija daudz jautājumu kāpēc esam atgriezušies Vankūverā. Lai gan internetā mēs par to nerunājām, privāti mēs neslēpām, ka esam atpakaļ, lai nokārtotu pilsonības jautājumu, uz kuras iegūšanu bijām kādu laiku gaidījuši.

Mēs esam dzimuši Latvieši, par ko esam ļoti lepni, un izvēlējušies būt par Kanādiešiem. Ko tas nozīmē?! Laikam to, ka esam Latvijas-Kanādieši. Ja man kāds 10 gadus atpakaļ teiktu, ka tā būs, es diez vai ticētu. Bet šodien tā ir realitāte un mēs esam ļoti priecīgi par to! :)

[EN]

As once popular Latvian poet said: “We have a clear goal, and we are going for it.” To be Canadians and part of this fantastic nation was one of our goals, or more like a dream?! Well the dream has come true! :)

Few months ago, when we pointed Astrid North, there were quite a few questions why we are back in Vancouver. Despite the fact that we were no talking about it on internet, we were never hiding it from other people that we are back to take last steps towards Canadian citizenship.

We have been born in Latvian, and are very proud about it. We choose to be Canadians. What that means?! I guess that we are Latvian-Canadians. If somebody would tell me this 10 years ago, I would have hard time believing. Now… now it is reality and we are super excited about it! :)

Location: Vancouver, BC, Canada

0 comments:

Post a Comment

Blog Archive

Scroll To Top