Pēteris un Dace par piedzīvoto un redzēto

February 1, 2016

Dubļos līdz ausīm | Knee Deep in Mud


[Please scroll down for the English version]

[LV]
Piedzīvojums ir veiksmīgi (at)sācies. Laikapstākļi mūs “lutina”. Lai gan cerības uz pasakainiem laikapstākļiem mums nebija, patstāvīgs lietus arī nav īsti tas, uz ko bijām cerējuši. Papildus tam mūsu nometnē ir ielavījies kaut kāds vīruss, kas nelaiž mūs vaļā.

Patiecoties nemitīgajam lietum un vīrusam skaisto Oregonas krastu izbaudīt ir diezgan sarežģīti. Izlienam no mašīnas – 2 minūtes un esam jau gatavi doties atpakaļ. :) Saulīte ir tieši tas, ko mēs šobrīd gaidām visvairāk, tāpēc liekam lielas cerības uz Kaliforniju un, protams, Baju.

Ja ar to visu vēl nepietiek, tad vakar veiksmīgi norakāmies dubļos. Kad meklējām apmešanās vietu sāka krēslot, uzmetot aci sānceļam izskatījās, ka tas ir pavisam braucams un nemazākās grūtības nesagādās. Tomēr Mērfija likumi arī par mums nav aizmirsuši. Tieši tad, kad vismazāk to bijām gaidījuši un plānojuši norakāmies līdz tiltiem.

Vairāku stundu mēģinājumi, lietū un tumsā, glābt šo situāciju vainagojās tieši ar nulli panākumiem. Nācās atzīt sakāvi un doties pie miera. Gulēšana, protams, ņemot vērā Astrīdas pozīciju sanāca diezgan jancīga. Teikt, ka mēs atpūtāmies būtu maigs pārspīlējums.

Diena iesākās ar brokastīm, pasakainu saullēktu un gājienu pēc palīdzības. Lai kā to negribētos, skaidrs bija viens – saviem spēkiem ārā no turienes tikt mēs nevarējām. Tika atrast vietējais vilcējs, kas savu arodu pieprata un mazliet mazāk kā stundas laikā tikām izvilkti ārā un gatavi doties pretī jauniem piedzīvojumiem.

Saki ko gribi, bet piedzīvojums sanāca ne pa jokam. Būs par ko atcerēties. :)

[EN]
Adventure has been successfully (re)started. Weather has been “fantastic”. Despite the fact that we didn’t expect much, non-stop rain wasn’t exactly what we hoped for. Additionally to that there is some kind of virus roaming around our camp.

Thanks to the rain and bug, we are not able to enjoy beautiful coast of Oregon to the fullest. Every time after getting out of the car, we are ready to head back in a matter of minutes. Sun is what we crave for the most. Hopefully it comes as we get into California and of course Baja.

If that’s not enough, yesterday we successfully got Astrid buried in mud. Knee deep, axle deep – call it what you want. We were looking for a camp spot as it was getting dark and side road in forest looked like a perfect place. At first, it appeared as easily passable and something that shouldn’t possess any trouble. Boy we were wrong. Murphy’s Law hasn’t forgotten about us. At the moment we expected it least, we were stuck.

Few hours of recovery attempts, in dark and rain, brought no results. We had to accept failure and wait for a new day. Of course sleeping in a vehicle that is on angle wasn’t all that easy. To say that we had a good night’s sleep would be polite.

New day started with breakfast, amazing sunrise and walk down the hill to get some much needed help. As much as I didn’t wanted to acknowledge it, one thing was certain – we couldn’t get out on our own. Luckily with a help of local lady we were able to locate tow truck. The guy knew what he was doing and in less than hour Astrid was free and ready to head towards new adventures.

Tell me what you want, but it turned out to be one crazy adventure. Something to remember. :)


0 comments:

Post a Comment

Blog Archive

Scroll To Top